Szkolny konkurs recytatorski „Konopnicka dzieciom”

Z okazji Światowego Dnia Poezji w naszej szkole 21 marca odbyła się III edycja szkolnego konkursu recytatorskiego pod hasłem „Konopnicka dzieciom”. Konkurs skierowany był dla uczniów klas 0-III. Występy uczniów oceniała komisja w składzie: Pani Dyrektor Agnieszka Szczepańska oraz Pani Małgorzata Zaremba. Poziom konkursu był bardzo wysoki w szczególności wśród najmłodszych uczestników. Po zaprezentowaniu wszystkich wierszy jury udało się na obrady, a dla dzieci przygotowany został słodki poczęstunek. Wyniki były następujące.
I miejsce zdobyły: Maja Świątkowska oraz Maja Suchara.
II miejsce otrzymali: Michalina Muszyńska oraz Julian Kotnowski.
III miejsce zajęła: Anastazja Świercz.
Wyróżnienia otrzymali: Szymon Kalociński, Natalia Zdzitowiecka, Agata Dąbrowska oraz Adam Guzior.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Lorenc
Renata Rozpędowska

zob. zdjęcia: Szkolny konkurs recytatorski „Konopnicka dzieciom”