Podsumowanie tegorocznych osiągnięć w międzyszkolnych konkursach przedmiotowych, teatralnych, SKO oraz ogólnopolskich olimpiadach wiedzy

Podsumowanie tegorocznych osiągnięć w międzyszkolnych konkursach przedmiotowych, teatralnych oraz ogólnopolskich olimpiadach wiedzy
w klasach 4-7

Kinga Kmieć, klasa 4
– tytuł laureata za zajęcie 9. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie z przyrody ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
– wyróżnienie za zajęcie 11 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
Oliwia Tomala, klasa 4
– wyróżnienie za zajęcie 14 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie z przyrody ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
Paweł Niemczyk, klasa 4
– tytuł laureata za zajęcie 1. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z przyrody ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
Marcel Benedykciński, klasa 5
– tytuł laureata za zajęcie 11 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z przyrody OLIMPUS 2018 (sesja wiosenna)
Igor Przybysz, klasa 5
– tytuł laureata za zajęcie 3. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
– tytuł laureata za zajęcie 3. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego EDI PANDA 2018
– 1. miejsce w gminnym konkursie języka angielskiego „Let`s study English” w kategorii klas piątych zorganizowanym przez Zespół Szkół w Zakrzewie
– wyróżnienie za zajęcie 15. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego PIONIER 2017 (Centrum Edukacji Szkolnej)
– wyróżnienie za zajęcie 15. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego EDI PANDA 2018
– wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur 2018
Krzysztof Szczerbiak, klasa 5
– tytuł laureata za zajęcie 8. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
– Złota Maska za najlepszą kreację aktorską podczas IX Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Szkolnych SPSK w Częstochowie
Dominik Cygański, klasa 6
– 3. miejsce (wraz z klasą) w ogólnopolskim konkursie krajoznawczym „Poznajemy naszą Ojcowiznę” (etap powiatowy) oraz 4. miejsce (etap wojewódzki)
Jan Estkowski, klasa 6
Bartosz Kmieć, klasa 6
Oskar Tomala, klasa 6
Agata Bassa, klasa 7
– wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim szkół SPSK (kategoria klas 7 oraz gimnazjum)
– 1. miejsce w V Edycji międzyszkolnego konkursu literackiego „Święci w naszych oczach” pt. „św. Archanioł Michał i Aniołowie Boży” (kategoria klas 6-7)
Dominik Bassa, klasa 7
– nagroda za najlepszą kreację aktorską podczas VI Gminnego Przeglądu Teatrów Szkolnych i Młodzieżowych „PEGAZ” w Osięcinach
Radosław Rybacki, klasa 7
– wyróżnienie za zajęcie 14. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego ALBUS 2018 (Centrum Edukacji Szkolnej)
– 3. miejsce w V Edycji międzyszkolnego konkursu literackiego „Święci w naszych oczach” pt. „św. Michał Archanioł i Aniołowie Boży” (kategoria klas 6-7)
Wszystkim uczniom gratulujemy wspaniałych sukcesów oraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach, już w nowym roku szkolnym 2018/2019.

zob. zdjęcia: Podsumowanie konkursów i SKO