„KOLOROWY ŚWIAT JASEŁEK” czyli przegląd jasełek w Aleksandrowie

W sobotę, 6 lutego 2016r. odbył się organizowany przez Komendantkę Hufca Aleksandrów Kujawski, hm. Barbarę Kłaczyńską, XVI Przegląd Jasełek, w którym braliśmy aktywny udział. Wszystkim pozostałym zespołom, obecnym tego dnia w budynku gimnazjum i liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim, należy również pogratulować zaangażowania oraz niewątpliwego przygotowania do imprezy. Lekcja „teatru” na wyjeździe z pewnością pójdzie naszym uczniom na zdrowie, a już z pewnością zapadnie im w pamięć. Występ przygotowały: Karolina Gralak, Katarzyna Lorenc, Aleksandra Brzezińska.
W tym miejscu należy złożyć serdeczne podziękowania rodzicom występujących dzieci, którzy i tym razem stanęli na wysokości zadania. Jednocześnie zapraszamy do złożenia symbolicznego podpisu na pamiątkowym obrazie, który otrzymaliśmy w ramach upominku dla szkoły.