FESTYN RODZINNY

16 czerwca 2019r. na terenie naszej szkoły, odbył się Festyn Rodzinny. Nie zabrakło licznych atrakcji. W programie mogliśmy podziwiać występy artystyczne dzieci z klas młodszych i starszych a także konkursy sportowe. Nastąpiło rozstrzygnięcie licznych konkursów międzyszkolnych, zarówno literackich, jak i artystycznych. Dla najmłodszych szczególną atrakcją były dmuchane zamki, zjeżdżalnie, byk rodeo, malowanie twarzy, animatorzy, warkoczyki czy też wata cukrowa i bańki mydlane. Całość imprezy uświetniły pokazy strażackie z OSP z Kolonii Bodzanowskiej i OSP z Zakrzewa. Gościnie odwiedziły nas Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Łowiczka, Koła Gospodyń Wiejskich z Kolonii Łowiczek, Koła Gospodyń Wiejskich z Kolonii Bodzanowskiej, Koła Gospodyń Wiejskich z Siniarzewa oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Ujmy Dużej ze swoimi potrawami regionalnymi. Każdy mógł również zagrać w loterii fantowej. Mogliśmy także potańczyć przy muzyce na żywo, prowadzonej przez DJ.

Agnieszka Pielka

zob. więcej: FESTYN RODZINNY