ZŁOTA MASKA dla naszej grupy teatralnej!

25 kwietnia wzięliśmy udział w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych SPSK w Częstochowie, gdzie udało nam się wywalczyć złotą maskę, czyli pierwsze miejsce (kategoria szkół podstawowych). Oprócz tego zgarnęliśmy trzy specjalne (indywidualne) nagrody aktorskie, które otrzymali Dominik Bassa, Jaś Estkowski oraz Krzysiu Szczerbiak. Oprócz tego mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe występy naszych kolegów i koleżanek z całej Polski. Z Częstochowy przywieźliśmy więc nową wiedzę, wspaniałe humory i motywację do dalszej, ciężkiej pracy.
Niebawem rozpoczynamy z naszą grupą zajęcia teatralne poświęcone mitom i kulturze Indian Ameryki Północnej. Nie możemy się doczekać.

Karolina Gralak
Joanna Saja

zob. zdjęcia :  ZŁOTA MASKA dla naszej grupy teatralnej
zob. film: Przedstawienie
zob. film: Rozdanie nagród