Zaproszenie do uczestnictwa w transmisji Mszy Świętej z Jasnej Góry

Kochane Dzieci, Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły Podstawowej SPSK im. św. Józefa Sáncheza del Rio w Siniarzewie.

We wtorek, 8 grudnia, przypada Święto Patronalne szkół i przedszkoli prowadzonych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich z  Częstochowy, a zarazem 30-lecie istnienia samego Stowarzyszenia.

Z tej okazji pragnę wszystkich Was serdecznie zaprosić do uczestnictwa w transmisji Mszy Świętej celebrowanej na Jasnej Górze, 8 grudnia, od godz. 12.30 oraz w Konferencji dla Nauczycieli, Rodziców i Uczniów, która będzie miała miejsce tuż po niej.

Niech będzie to dla nas wszystkich niepowtarzalna okazja do połączenia się we wspólnej modlitwie i w rozważaniach w czasie tak nietypowego, tegorocznego Adwentu. Linki do wydarzenia zostaną udostępnione przez Wychowawców poszczególnych klas.

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor, Agata Żmirska – Zbroniec.