Wyjazd na spektakl „Wielki odkrywca”

„Nie wychodząc z domu, możesz po kryjomu zwiedzić świat”.

We wtorek, 9 lutego 2016r. nasi uczniowie z klas I-VI ponownie zyskali okazję aby zagościć w królestwie sztuki. Podczas interaktywnego spektaklu, który odbył się w tzw. Browarze B., czyli aktualnym włocławskim Centrum Kultury, poznaliśmy chłopca stopniowo odkrywającego w sobie najlepszą „zabawkę” i największy skarb – wyobraźnię. Podczas kilku dni spędzonych w domu przeżył dzięki niej niesamowitą przygodę. A jak recenzują przedstawienie nasi uczniowie?
Justynka z klasy pierwszej: Spektakl był fajny, bo było kolorowo i zabawnie. Najbardziej podobał mi się pająk, miał taki śmieszny głos.
Janek z klasy czwartej:     Mnie najbardziej podobał się start rakiety kosmicznej, kiedy zrobiło się ciemno i spod maszyny wydobyły się kłęby dymu. Jak oni to zrobili?
Klaudia z klasy piątej:     Ten spektakl uczy, że nie trzeba wcale nadzwyczajnych rzeczy aby dobrze się bawić.
Mateusz z klasy szóstej: Przedstawienie było zabawne i pouczające.
Jak zatem widać, każde z dzieci znalazło w widowisku coś dla siebie. Ta praktyczna lekcja z pewnością długo pozostanie w naszej pamięci i być może zaostrzy apetyty na „coś więcej”. O bezpieczeństwo uczniów podczas wyjazdu dbali: Dariusz Molenda, Katarzyna Kuźnicka, Karolina Gralak.