Wycieczka do biblioteki

W dniu 17 maja 2019 roku uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Włocławka. Pierwszym punktem programu była wizyta w Bibliotece Pedagogicznej Kujawsko- Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, gdzie uczniowie wzięli udział w lekcji bibliotecznej pt. ,,Czytamy inaczej w bibliotece z wykorzystaniem robota Dash”. Oprócz tego uczniowie ćwiczyli odkodowywanie, grali w kalambury oraz uczyli się programowania z wykorzystaniem gry planszowo- mobilnej Scottie Go! Drugim, długo oczekiwanym punktem wycieczki, była powtórna wizyta w Parku Trampolin Jump Heaven. Te zajęcia dostarczyły niezapomnianych emocji, stały się inspiracją do wakacyjnego, aktywnego spędzania czasu wolnego i rozwijania zainteresowań sportem.

Wycieczkę zorganizowała Renata Rozpędowska

zob. więcej: Wycieczka do biblioteki