Wigilia Wspólnoty Szkolnej

Jasełka i spotkanie wigilijne – Grudzień 2015

Po okresie adwentowym, którego ukoronowaniem stały się spotkania rekolekcyjne uczniów z Siostrą Natalią, nadeszła pora na długo wyczekiwane Jasełka oraz Wigilię szkolną.
Przedstawienie, przygotowane przez dzieci ze wszystkich klas pod kierunkiem pań: Karoliny Gralak, Aleksandry Brzezińskiej, Katarzyny Lorenc, odbyło się w poniedziałek 21.12.2015r.
Dało nam ono wspaniałą okazję żeby po raz kolejny przeżyć w sobie cud sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Nasi młodzi aktorzy w piękny, ekspresyjny sposób oddali ten szczególny fragment historii Świętej Rodziny, okoliczności, w których doszło do Bożego Narodzenia.
Szkolną Wigilię rozpoczęliśmy oczywiście od podzielenia się opłatkiem oraz złożenia życzeń. Były drobne upominki i mnóstwo dobrego nastroju. Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym, którzy mieli swój udział w przygotowaniu uroczystości. Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom: Księdzu Proboszczowi Tomaszowi Bartkowiak, Wójtowi Gminy Zakrzewo Panu Arturowi Nenczak, Przewodniczącemu Rady Gminy PanuWiesławowi Szczpańskiemu, Radnej Gminy Zakrzewo Pani Bernadetcie Stolcman, Radnemu Gminy Zakrzewo Panu Błażejowi Dzioba, Kierownikowi ds. Oświaty Pani Annie Cerak, Właścicielowi firmy „NAFTEX” Panu Adamskiemu, Właścicielom firmy: „CZEJ-DAG” Pani Genowefie Przybysz, Właścicielom firmy „MAS-DROB” Państwu Barbarze Marianowi Chojnickim.
Do przyszłego roku!