DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

Z okazji Dnia Świętego Walentego, powszechnie znanego jako walentynki, Samorząd Szkolny oraz KołoTeatralne przygotowały dla dzieci parę niespodzianek.
Po krótkim przedstawieniu, utrzymanym oczywiście w klimacie typowo walentynkowym, ogłoszono wyniki głosowania na najsympatyczniejszych uczniów w szkole.
Okazało się, że dzieci, które zdobyły najwięcej głosów wśród kolegów i koleżanek to: Zuzanna Bladoszewska i Antoś Zwoliński (z klas I-III) oraz Wiktoria Gapska i Krystian Dębowski (z klas IV-VI).
Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartę walentynkową oraz … ujawniono zawartość specjalnej, również walentynkowej skrzynki pocztowej.
Reasumując, miło jest wiedzieć, że każde dziecko, a nawet nauczyciel ma co najmniej jednego „tajemniczego wielbiciela”.  🙂

Karolina Gralak
Katarzyna Kuźnicka