VII gminny konkurs recytatorski „Zwierzęta w poezji dziecięcej”

W dniu 15 maja dzieci z Oddziału Przedszkolnego udały się na konkurs recytatorski do Zakrzewa. To już VII edycja gminnego konkursu tym razem zatytułowanego „Zwierzęta w poezji dziecięcej”. Przedszkolaki z Siniarzewa pięknie zaprezentowały przygotowane przez siebie wiersze za co zostały wyróżnione.

W kategorii wiekowej 6-latków Anastazja Molenda otrzymała III miejsce za wiersz Michała Jankowiaka „Ślimak”.

W kategorii wiekowej 5-latków Alicja Więckowska otrzymała I miejsce za wiersz Marzeny Szczepańskiej „Natrętna mucha”. Natomiast dyplom za udział otrzymała Maja Rusek za wiersz tej samej autorki pt. „Mój pies Azorek”.

W kategorii wiekowej 4-latków Maksymilian Kotnowski zdobył 3 miejsce za wiersz „Jeż” Hanny Zdzitowieckiej. Dyplom za udział otrzymała Marietta Benedykcińska za wiersz „Motyl” Michała Jankowiaka.

Jedyną uczestniczką w kategorii wiekowej 3-latków okazała się Martyna Dąbrowska, która otrzymała wyróżnienie za wiersz Michała Jankowiaka „Konik polny”.

Małym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zob. więcej: VII gminny konkurs recytatorski „Zwierzęta w poezji dziecięcej