V BIEG PATRIOTYCZNY W MODZEROWIE

Uczniowie, którzy mimo wybitnie listopadowej aury, zdecydowali się dziś reprezentować swoje szkoły podczas V Biegu Patriotycznego pokazali, że także w ten sposób – aktywnie, na sportowo, można realizować swoją postawę patriotyczną. Nasi reprezentanci z klas 1-8 zdobyli wiele medali i wielokrotnie stawali na podiach, a cała ekipa spisała się świetnie. Najważniejsze jednak jest to, że wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg (wcale nie tak łatwy, zważywszy na długość dystansów i warunki atmosferyczne) oraz w dobrych nastrojach wrócili do szkoły, aby pochwalić się sukcesami swoimi oraz kolegów i koleżanek. Dziękujemy organizatorom z Zespołu Szkół SPSK w Modzerowie za zaproszenie, ognisko i słodki poczęstunek. Jednocześnie popieramy inicjatywę i polecamy się na przyszłość.  J (KG)

zob. zdjęcia: V Bieg Patriotyczny