Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na początku spotkaliśmy się na Mszy Świętej, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok. Następnie udaliśmy się do szkoły. Podczas uroczystości zostały wręczone świadectwa z paskiem a także dyplomy dla absolwentów klasy VIII. Nasi uczniowie zdobyli również liczne nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w konkursach przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, przyrody i historii. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy otrzymali stypendium Pana Wójta, 100% frekwencję oraz miano najlepszego czytelnika klas I – III  i klas IV – VIII. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny. Wszystkim życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Agnieszka Pielka

zob. więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019