Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

Dziś piętnaścioro naszych wspaniałych pierwszaków miało swój wielki dzień – ślubowanie.
Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny łączący radosny taniec
z poważniejszymi tonami. 😊🇵🇱😇😇😇
Wszyscy spisali się świetnie, dlatego dziś już oficjalnie cała społeczność szkolna włączyła dzieci w grono uczennic i uczniów Szkoły Podstawowej SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie, a Pani Dyrektor, Karolina Gralak, dokonała symbolicznego pasowania.
Dzieciom towarzyli, oczywiście, rodzice, dziadkowie, dalsi krewni oraz nauczyciele z Wychowawczynią, Panią Dorotą Polaszewską na czele. 😁
Dzieci wykazały się świetną organizacją i dużą dojrzałością wypracowaną w zaledwie niecałe dwa miesiące. 🥰🥰🥰 Były recytacje, tańce, śpiewy, a także wspaniały tort. Serdecznie dziękujemy za uświetnienie uroczystości swoją obecnością: Ks. T. Bartkowiakowi, P. Arturowi Nenczakowi – Wójtowi Gminy Zakrzewo, Pani Monice Sicińskiej – Podobieńskiej – Dyrektor Centrum Usług Oświatowych, Druhom OSP z Siniarzewa, Kolonii Bodzanowskiej i Sinek oraz naszej niezawodnej, wspaniałej Radzie Rodziców! A zatem, kochane Pierwszaczki, jesteście gotowi, ruszacie w dalszą drogę, a my będziemy Was w tym dzielnie wspierać. ❤❤❤