UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2 września świętowaliśmy uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.  O godzinie 9:00 w Kościele Parafialnym pw. Św. Jakuba Apostoła w Siniarzewie, rozpoczęła się Msza Święta. Następnie przeszliśmy do budynku szkoły. Wicedyrektor szkoły, pani Agnieszka Pielka, w imieniu pani Dyrektor, Agnieszki Szczepańskiej, całego Grona Pedagogicznego oraz pracowników szkoły, przywitała wszystkich zgromadzonych. Następnie wspomniała, że wczoraj, 1 września, obchodziliśmy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Ten dzień powinien być dla nas jednocześnie okazją, do tego szczególnego wspomnienia, które jest związane z historią naszego kraju. Pani Wicedyrektor, Agnieszka Pielka, życzyła uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągnie się dużo sukcesów. Rodzicom życzyła pociechy i dumy ze swych dzieci. Nauczycielom zaś, spokojnej pracy, dającej satysfakcję z uzyskanych wyników pracy. Po apelu nastąpiło spotkanie z wychowawcami w poszczególnych klasach.

zob. więcej: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020