ŚWIETNE WYNIKI EGZAMINÓW NASZYCH ÓSMOKLASISTÓW!

Tegoroczni absolwenci klas ósmych uczyli się przez prawie półtora roku w formie zdalnej, co łączyło się z wieloma obawami dotyczącymi, między innymi, egzaminów.

Okazało się jednak, że nasi uczniowie nie tylko nie osiągnęli niższych wyników niż ich koleżanki i koledzy w poprzednich latach, ale poradzili sobie jeszcze lepiej.

Uśrednione wyniki egzaminów naszych uczniów z języka polskiego (73%) pozostają sporo wyższe aniżeli uśrednione wyniki w gminach Bydgoszcz (60%), Grudziądz (56%), Toruń (63%), Włocławek (58%), Aleksandrów Kujawski gmina miejska (57%), Aleksandrów Kujawski gmina wiejska (52%), Bądkowo (56%), Ciechocinek (55%), Koneck (50%), Raciążek (53%), Waganiec (55%), Zakrzewo (65%).

Uśrednione wyniki egzaminów naszych uczniów z matematyki (56%) również pozostają wyższe aniżeli uśrednione wyniki w gminach Bydgoszcz (48%), Grudziądz (39%), Toruń (52%), Włocławek (45%), Aleksandrów Kujawski gmina miejska (43%), Aleksandrów Kujawski gmina wiejska (34%), Bądkowo (51%), Ciechocinek (40%), Koneck (28%), Raciążek (43%), Waganiec (42%), Zakrzewo (48%) i w wielu innych.

Uśrednione wyniki egzaminów naszych uczniów z języka angielskiego (70%) pozostają wyższe aniżeli uśrednione wyniki w gminach Grudziądz (60%), Włocławek (66%), Aleksandrów Kujawski gmina miejska (59%), Aleksandrów Kujawski gmina wiejska (53%), Bądkowo (53%), Ciechocinek (68%), Koneck (49%), Raciążek (52%), Waganiec (47%), Zakrzewo (59%). Porównywalne do naszych wyniki z egzaminu z języka angielskiego osiągnęły jedynie gmina Bydgoszcz (70%) i gmina Toruń (74%), którym serdecznie gratulujemy.

Z pewnością nie bez znaczenia pozostaje tutaj fakt, iż nasi uczniowie, w trakcie nauczania zdalnego, korzystali ze stacjonarnych konsultacji organizowanych dla nich na terenie szkoły przez nauczycieli uczących przedmiotów egzaminacyjnych, tj. panią Karolinę Gralak i panią Katarzynę Walczak.

Naszym wspaniałym ósmoklasistom życzymy teraz cudownych wakacji,
a następnie sukcesów w dalszej karierze edukacyjnej.

Jednocześnie dziękujemy ich rodzicom za systematyczną, życzliwą współpracę ze szkołą, dzięki której uczniowie mogli osiągnąć tak świetne wyniki mimo utrudnień wynikających z dominującej w ostatnim czasie zdalnej formy nauczania.

Szczęść Boże.