Światowy Dzień Ziemi

Dnia 20 kwietnia 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. Nauczyciel przyrody, p. Agnieszka Pielka, wraz ze swoimi uczniami, przygotowała krótki występ artystyczny. Hasło przewodnie brzmiało: „Jak rozweselić Ziemię?”. Uczniowie przedstawili sceny, w których nasza planeta bardzo źle się czuje i co należy zrobić, aby to zmienić. Na koniec wszyscy, wspólnie z p. Joanną Sają, nauczycielem muzyki, zaśpiewali piosenkę „Moja planeta”. Dla klas IV – VI, został zorganizowany II Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Przyroda i ja”. W konkursie wzięły udział 4 osobowe drużyny, po jednej z każdej klasy. I miejsce zajęli uczniowie z klasy V. Na drugim miejscu uplasowała się  klasa IV oraz klasa VI. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy.

Agnieszka Pielka

zob. zdjęcia: Światowy Dzień Ziemi