SUKCES NASZEJ GRUPY TEATRALNEJ W CZĘSTOCHOWIE

27 kwietnia braliśmy udział w VIII Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Częstochowie, gdzie udało się nam wywalczyć trzecie miejsce. Bardzo cieszymy się z tej nagrody, ponieważ impreza ma charakter ogólnopolski.Sądzimy, że sukces należy uczcić nadając nazwę naszej wspaniałej grupie.

Oprócz nagrody za zajęcie trzeciego miejsca otrzymaliśmy rówież nagrodę specjalną za zespołową grę aktorską dla „dzieciaków” w składzie: Dawid Bassa, Jaś Estkowski, Marcel Benedykciński, Igor Przybysz, Krzysiu Szczeriak.

Chcielibyśmy gratulować wszystkim zespołom wspaniałych występów, a organizatorom podziękować za możliwość wzięcia udziału w dużej imprezie artystyczej na niezwykle wysokim poziomie.

Dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za trud włożony w przygotowania do spektaklu „Ballada o ujarzmieniu strasznego wilka z Gubbio”.

                                                                                                          Karolia Gralak
Dorota Polaszewska
Renata Rozpędowska
Joanna Saja