Ślubowanie na ucznia klasy pierwszej

 

W poniedziałek 12.10.2020 roku dwanaścioro dzieci zostało włączonych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich imienia świętego Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie. Po uroczystym ślubowaniu nastąpiła część artystyczna. Świeżo upieczeni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Nie obyło się także bez zadań i zagadek. Dzieci odgadywały litery, dodawały i odejmowały, a także potwierdziły, że znają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Niespodzianką dla dzieci był piękny i pyszny tort wykonany przez jedną z mam. Pierwszaki otrzymały także dyplomy oraz wiele upominków. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.