Trzy rozmowy o miłości oraz Wesele na Kujawach w Domu Kultury w Zakrzewie

Przedstawienie pt. Trzy rozmowy o miłości, które brało udział w ogólnopolskim przeglądzie teatrów w Częstochowie w kwietniu b.r., mieliśmy okazję zaprezentować także lokalnej społeczności 3 maja, w Domu Kultury w Zakrzewie. Scenariusz napisała p. Karolina Gralak. Tego dnia odbyło się również przedstawienie pt. Wesele na Kujawach, na motywach sztuki F. Becińskiego. Dzieci przygotowała p. Renata Rozpędowska. Dziękujemy za przybycie wszystkim zaproszonym gościom. Dziękujemy za brawa i za wszystkie pozytywne opinie, które motywują nas do dalszej pracy.  Szczególne podziękowania należą się dyrektorowi Domu Kultury w Zakrzewie, p. Bartoszowi Podobieńskiemu za udostępnienie sceny oraz pomoc w realizacji oprawy artystycznej.

Zobacz zdjęcia: Trzy rozmowy o miłości oraz Wesele na Kujawach w Domu Kultury w Zakrzewie