Rozkład jazdy autobusu szkolnego w terminie: 02-06 września 2019
godzina |
przystanek | odjazd we wtorek | odjazd śr.-PT |
6:37 | Bądkowo Dworzec Autobusowy | 13:41 | 14:41 |
6:40 | Słupy Małe | 13:38 | 14:38 |
6:47 | Kolonia Łowiczek | 13:34 | 14:34 |
6:49 | Sinki II | 13:32 | 14:32 |
6:53 | Ujma Duża | 13:28 | 14:28 |
6:55 | Ujma Duża | 13:26 | 14:26 |
6:56 | Ujma Duża | 13:24 | 14:24 |
6:59 | Siniarzewo | 13:22 | 14:22 |
7:00 | Sinki koło krzyża | 13:18 | 14:18 |
7:01 | Sinki | 13:17 | 14:17 |
7:02 | Sinki | 13:14 | 14:14 |
7:03 | Sinki | 13:10 | 14:10 |
7:07 | Siniarzewo skrzyżowanie | 13:06 | 14:06 |
7:16 | Kolonia Bodzanowska | 13:02 | 14:02 |
7:19 | Kolonia Bodzanowska | 12:59 | 13:59 |
7:35 | Zakrzewo | 12:44 | 13:44 |
7:39 | Bachorza | 12:40 | 13:40 |
7:41 | Wola Bachorna | 12:36 | 13:36 |
7:42 | Wola Bachorna | 12:34 | 13:34 |
7:45 | Lepsze | 12:30 | 13:30 |
7:47 | Lepsze | 12:28 | 13:28 |
7:48 | Gosławice | 12:29 | 13:29 |
7:52 | Siniarzewo | 12:25 | 13:25 |