PIELGRZYMKA DO OSTROWĄSA

W czwartek, 8 września, Wspólnota Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Józefa Sáncheza del Rio w Siniarzewie, we współpracy z Proboszczem siniarzewskiej Parafii, Księdzem Tomaszem Bartkowiakiem, zorganizowała pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pani Kujaw w Ostrowąsie, gdzie odbył się odpust ku czci Narodzenia NMP. Chętne uczennice i uczniowie, korzystając z cudownej wrześniowej aury i pod czujnym okiem opiekunów, przebyli trasę do Ostrowąsa rowerami. Pozostali pojechali autobusem szkolnym.
Pielgrzymka została zorganizowana w intencji dopiero co rozpoczętego nowego roku szkolnego 2022/2023. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i opiekunom, nauczycielom, pracownikom i przyjaciołom naszej placówki.