Ognisko patriotyzmu

Dwieście dwudziestą piątą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a zatem datę wielkiego patriotycznego przełomu, obchodziliśmy w sposób szczególny. Uroczystą akademię uświetniły występy uczniów oraz zatańczony na zewnątrz polonez. Dzieci zaprezentowały wiersze oraz pieśni patriotyczne, a także przypomniały nam z wieloma szczegółami ten doniosły moment z historii Polski. Nieco później stanęliśmy wokół ogniska, aby wspólnie zaśpiewać. Oprawą muzyczną zajął się pan  Piotr Derucki, akordeonista. Nie obyło się oczywiście bez pieczenia kiełbasek oraz ciepłego poczęstunku. Ognisko patriotyzmu to element naszej tradycji, którą zamierzamy w dalszym ciągu kontynuować, dlatego serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie uroczystości, a także wszystkich przybyłych gości. Do zobaczenia.

Zobacz zdjęcia: Ognisko patriotyzmu