Ognisko Patriotyzmu

12 listopada 2019 roku w naszej szkole, jak co roku, odbyło się Ognisko Patriotyzmu, podczas którego upamiętniliśmy 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Swoją obecnością zaszczycili nas: ks. Tomasz Bartkowiak, proboszcz parafii Siniarzewo, ks. Dawid Drapała, proboszcz parafii Łowiczek, Dyrektor Centrum Usług Oświatowych w Zakrzewie, p. Monika Sicińska-Podobieńska, główna księgowa Centrum Usług Oświatowych, p. Jolanta Kupiszewska, radny gminy Zakrzewo, p. Andrzej Wąsikowski, druhowie OSP z Kolonii Bodzanowskiej i Siniarzewa, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Bądkowa, Kolonii Bodzanowskiej, Kolonii Łowiczek i Łowiczka oraz Szkolna Rada Rodziców.
101 rocznicę Odzyskania Niepodległości uczciliśmy montażem słowno- muzycznym oraz wspólnym śpiewem polskich pieśni patriotycznych. Na koniec odbyła się degustacja żurku oraz słodkości.

Renata Rozpędowska