Msza Święta w intencji Księdza Proboszcza

Dnia 27 stycznia o godz. 8:30 w wigilię wspomnienia Św. Tomasza z Akwinu, cała społeczność  szkoły uczestniczyła  w uroczystej Mszy Świętej w intencji Solenizanta Księdza Proboszcza parafii p.w. Św. Jakuba Apostoła w Siniarzewie Tomasza Bartkowiaka, prosząc o opiekę Bożą  i wstawiennictwo  Świętego Patrona. Na zakończenie wspólnej Eucharystii życzenia księdzu Tomaszowi złożyła Pani Dyrektor z  przewodniczącą Rady Rodziców i przedstawicielem Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło również kwiatów i słów wdzięczności oraz odśpiewania pieśń: ,, Życzymy, życzymy…” Księdzu Tomaszowi jeszcze raz życzymy błogosławieństwa Bożego i obfitych darów Ducha świętego na każdy dzień. Zapewniamy także o pamięci w modlitwie.
Szczęść Boże!

Agnieszka Kamińska

zob. zdjęcia:  Msza Święta w intencji Księdza Proboszcza