Modlitwa poranna i życzenia imieninowe dla P. Dyrektor

Tradycją Społeczności Szkoły Podstawowej SPSK w Siniarzewie jest codzienna, wspólna modlitwa poranna. Dziś miała ona jednak szczególną wymowę, ponieważ objęliśmy nią wszystkie babcie i wszystkich dziadków, których święto przypada 21 stycznia, a zatem w sobotę.

Podziękowaliśmy za wszystkie babcie i wszystkich dziadków, których mamy przy sobie, za wszystkich tych, którzy już odeszli, za wszystkich, których obecnością mogliśmy się cieszyć i wszystkich tych, których nie było dane nam poznać. Oczywiście modliliśmy się o zdrowie dla nich, długie, radosne i piękne życie.

Złożyliśmy również życzenia imieninowe pani Dyrektor, Agnieszce Szczepańskiej, które na co dzień zaraża nas energią i uśmiechem. Życzymy co najmniej stu lat w niesłabnącej kondycji.

zob. Zdjęcia: Modlitwa poranna i życzenia imieninowe dla P. Dyrektor