MODLITWA W INTENCJI MISJI I MISJONARZY

W bieżącym tygodniu wierni Kościoła Katolickiego na całym świecie modlą się w intencji misji oraz misjonarzy. Tę szczególną, zwłaszcza w obecnej sytuacji panującej na świecie, modlitwę podjęliśmy również w naszej szkole.

W intencji misjonarzy, którzy głoszą Słowo Boże w najdalszych, a często też najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata odmówiliśmy Różaniec w sześciu różnych językach, tzn. w języku polskim, języku włoskim, języku hiszpańskim, języku angielskim, języku niemieckim oraz języku rosyjskim.

Niech ta wspólnie przygotowana modlitwa będzie naszym drobnym wkładem w olbrzymie dzieło, dokonywane na co dzień przez tych, którzy swoje życie postanowili poświęcić misji Nawrócenia i Zbawienia w taki sposób, na jaki stać niewielu.

Karolina Gralak

zob. zdjęcia: MODLITWA W INTENCJI MISJI I MISJONARZY