„Mama i tata” – dwa najpiękniejsze słowa świata

„Mama i tata” – dwa najpiękniejsze słowa świata. ❤❤👨‍👩‍👧
Te dwa piękne słowa rozbrzmiewały dziś w murach naszej szkoły. Nie był to jednak taki zwykły dzień. Dziś w naszej szkole przedszkolaki i uczniowie z klasy 1-3 w szczególny sposób podziękowały za trud wychowania oraz miłość, jaką obdarzają ich Rodzice. Każdy przedszkolak i uczeń z uśmiechem na twarzy i dumą w sercu głośno mówił i śpiewał jak bardzo ważna i cenna jest obecność rodziców w ich życiu. Każdy oddział oraz klasa przygotowała swój własny sposób podziękowania, były to piosenki, wiersze, tańce, a nawet proste gesty kierowane do rodziców. Każdy przybyły Rodzic z zachwytem oglądał zmagania swojego dziecka na scenie, co nie jest takim prostym zadaniem. Rodzice nagrodzili dzieci wielkimi brawami, gdyż występy okazały się nie tyle radosne, ile bardzo wzruszające. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, Karolina Gralak, która w swoich słowach podkreśliła fakt, że warto doceniać rodziców i czerpać z ich miłości i obecności jak najwięcej. W następnej kolejności głos zajął Pan Jan Bąk, Sekretarz Gminy Zakrzewo, który w imieniu Pana Wójta Artura Nenczaka przywiózł dla dzieci słodkie upominki z okazji Dnia Dziecka. Do jego słów i życzeń dołączyli się również Skarbik Gminy Zakrzewo, Pani Magdalena Janiak, Pani Radna Bernadeta Stolcman oraz Pan Radny Grzegorz Kretkowski. Zaproszonym gościom oraz Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Siniarzewa serdecznie dziękujemy za wszystkie słodkości dla dzieci!
Po zakończeniu części oficjalnej nastąpił przez wszystkie dzieci długo wyczekiwany moment, ponieważ tego dnia na terenie naszej szkoły odbywał się również Dzień Dziecka. Najpierw wszyscy udali się na słodki poczęstunek, a następnie z ogromnymi zapasami energii ruszyli na szkolny plac zabaw, aby tam móc skorzystać z atrakcji, jakie czekały tj. zjeżdżalnie, bańki mydlane, popcorn, wata cukrowa. Każdy otrzymał również talon na kiełbaskę i loda, aby móc się posilić w tym dniu. Nie zabrakło również malowania twarzy, rozgrywek sportowych czy karaoke. Był to dzień pełen atrakcji zarówno dla rodziców, jak i dla każdego dziecka. W międzyczasie odwiedził nas również bardzo sympatyczny, olbrzymi biały miś, który jeszcze dodatkowo rozkręcił zabawę taneczną.
Dziękujemy naszej niezastąpionej Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego Dnia Dziecka, a Panu Wójtowi, Arturowi Nenczakowi, za dofinansowanie atrakcji.
Bez waszego zaangażowania i organizacji nie byłoby tak wspaniałego dnia radości dla naszych uczniów.🥰🥰🥰
Z tego miejsca jeszcze raz pragniemy złożyć, Wam kochani Rodzice, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wielu Łask Bożych oraz radości ze swoich dzieci. To dzięki waszej wytrwałości i ciężkiej pracy wzrasta nowe, wspaniałe pokolenie młodych ludzi. Jak wspomniała Pani Dyrektor, wychowanie dzieci w dzisiejszych czasach to zadanie trudne, lecz również bardzo szlachetne i ważne.