Konkurs „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych” w Modzerowie

Dnia 05.01.2018 odbył się w Modzerowie konkurs „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych”, w którym brało udział aż 24 uczniów z naszej szkoły. Dzieci rywalizowały w kategoriach od przedszkola po klasy VII. Dzieci śpiewały solo, duetach i zespołach, a towarzyszyła im muzyka na żywo grana na gitarach, wiolonczeli i skrzypcach. W kategorii solowej wyróżnienie zdobyła Maja Świątkowska z klasy 1, a w kategorii zespołów młodszych III miejsce zdobyła grupa „0”. Pierwsze miejsce zdobyła  grupa instrumentalna  kategorii klas I-III. Nagrodę specjalną w konkursie plastycznym otrzymał Dawid Szczerbiak-uczeń klasy III.

Joanna Saja

zob. zdjęcia: Konkurs „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych” w Modzerowie
zob. zdjęcia: modzerowo.spsk.info.pl