KONKURS PRZEDMIOTOWY EDI PINGWIN 2019 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO EDI PINGWIN 2019 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Jak co roku, zachęcamy uczniów do brania udziału w wielu konkursach, między innymi w organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Z pierwszą z nich uczniowie zmierzyli się pod koniec listopada. Wśród wielu satysfakcjonujących wyników na szczególne wyróżnienie zasługują chłopcy, którzy zdobyli w tychże ogólnopolskich zmaganiach z języka angielskiego pierwsze miejsca. Są to: Igor Przybysz (klasa 7), Jan Estkowski (klasa 8), Bartosz Kmieć (klasa 8). Warto tutaj dodać, że konkurs z języka angielskiego dla klas siódmych pisało 1371 uczniów z całej Polski, natomiast dla klas ósmych 1237 uczniów.
Na pochwałę zasługują również wyniki tego samego konkursu, ale z języka polskiego. Paweł Niemczyk (z klasy szóstej), Igor Przybysz (z klasy siódmej) oraz Jan Estkowski i Bartosz Kmieć (z klasy ósmej) zdobyli w nim wyróżnienia (osiągając siódme miejsca w skali kraju).
Tymczasem zasłużony wypoczynek. Już na początku marca każdy z uczniów będzie mógł spróbować swoich sił z dowolnego przedmiotu z kolejnym konkursie, tym razem GALILEO 2020.
Życzymy wszystkim, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, udanych ferii zimowych oraz skutecznego odkrywania swoich talentów.

Karolina Gralak