Konkurs Języka Angielskiego „English is fun”

Uczniowie naszej szkoły: Maja Bagińska, Anna Strzyżewska, Zuzanna Strzyżewska i Franciszek Zbroniec wzięli udział w Konkursie Języka Angielskiego „English is fun”, który odbył się 7 czerwca 2018r. w szkole w Pocierzynie. Dzieci musiały zmierzyć się z innymi przedszkolakami w 6 kategoriach. Pierwszym zadaniem było zrobienie zakupów według listy. Drugie zadanie polegało na pokonaniu „toru kolorów”. Zadanie trzecie polegało na pokazaniu prawidłowo części ciała. W zadaniu trzecim dzieci musiały prawidłowo nazwać usłyszane zwierzęta. Przedostatnie zadanie polegało na wskazaniu niepasującego słowa. Natomiast ostatnie zadanie było grą, podczas której trzeba było nazywać środki transportu. Nasi przedszkolacy ze wszystkim zadania poradzili sobie znakomicie, nie popełnili żadnego błędu.