Konkurs Biblijny

Dnia 20. 02. 2017 r.  uczniowie z klasy V-VI (Jan Estkowski, Bartosz Kmieć, Oskar Tomala, Agata Bassa, Dominik Bassa, Klaudia Niedziałkowska, Radosław Rybacki, Anna Skibińska, Damian Zdzitowiecki) wzięli udział w II KONKURSIE WIEDZY BIBLIJNEJ dla Szkół Podstawowych „Czy znasz Ewangelię według  św. Marka?” w etapie międzyklasowym. Do etapu międzyszkolnego, który odbył się 24. 04. 2017 r.  w  Szkole Podstawowej nr 20 we Włocławku dostali się: Jan Estkowski i Radosław Rybacki. Celem konkursu było:  Poznanie Ewangelii według świętego Marka, ukazanie wartości Pisma Świętego w życiu człowieka, pogłębienie wiary i kształtowanie chrześcijańskich postaw w oparciu o poznane Słowo Boże. Gratulujemy uzyskanych wyników i za rok zmierzymy się z wiadomościami Ewangelii św. Łukasza.

zob. Zdjęcia: Konkurs Biblijny