„Jestem sobie przedszkolaczek, jestem ważny – dużo znaczę.”

W dniu 20 października 2022r. w murach naszej szkoły odbyło się ogromne wydarzenie. Tego dnia dzieci z grupy młodszej oraz starszej zostały pasowane na pełnoprawnych przedszkolaków. Już od wczesnych godzin porannych słychać było ostatnie przygotowania, a w sali gimnastycznej szkoły zaczęli gromadzić się zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej dzieci z poszczególnych oddziałów przedszkolnych, które zaprezentowały to czego do tej pory się nauczyły. Po wspaniałym wystąpieniu nastąpił moment pasowania, czyli dotknięcia kredką ramienia każdego dziecka przez Panią Dyrektor Karolinę Gralak.
Dla nowo pasowanych przedszkolaków było to niezwykle istotne wydarzenie, a dla przybyłych Rodziców powód do dumy. Na pamiątkę tego uroczystego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek w postaci książki.

zob. fotorelację: Pasowanie na przedszkolaka