I Międzyszkolny Konkurs Taneczny

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca w Gminnym Ośrodku Kultury w Zakrzewie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Taneczny. Organizatorami wydarzenia były Panie: Dominika Biesiadzińska, Katarzyna Lorenc oraz Katarzyna Walasińska. Wzięło w nim udział 20-cia zespołów podzielonych na kategorie wiekowe: 3-4latki, 5-6latki oraz klasy 1-3. Występy dzieci oceniało jury w składzie:
– Pan Bartosz Podobieński, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zakrzewie,
– Pani Andżelika Grunt, instruktorka fitnessu-u i zumby, trenerka disco-dance w Szkole Tańca Sportowego Gama Dance Team w Kłodawie,
– Pan Marcin Deba, tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.
Wszystkie występy były niezwykłe, dlatego komisja miała trudne zadanie do wykonania. W wyniku obrad zapadły następujące decyzje: KATEGORIA WIEKOWA 3-4 LATKI
I miejsce: zespół Biedronki, Publiczne Przedszkole „Uśmiech Malucha” w Zakrzewie,
II miejsce: zespół Krasnale, Publiczne Przedszkole „Uśmiech Malucha” w Zakrzewie,
III miejsce: zespół Biedroneczki, Punkt Przedszkolny SPSK w Modzerowie.
KATEGORIA WIEKOWA 5-6 LATKI
I miejsce: zespół Mądre Sowy, Publiczne Przedszkole „Uśmiech Malucha” w Zakrzewie,
II miejsce: zespół Bąbel Gang, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku,
III miejsce: zespół Muchomorki, Publiczne Przedszkole „Uśmiech Malucha” w Zakrzewie.
Wyróżnienia otrzymały następujące zespoły:
– Promyczki, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach,
– Kryształki, Szkoła Podstawowa SPSK w Warząchewce,
– Kolorowe motyle, Szkoła Podstawowa SPSK w Siniarzewie.
KATEGORIA WIEKOWA KLASY 1-3
I miejsce: zespół Kosmiczne tancerki, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku,
II miejsce: zespół Stars, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie,
III miejsce: zespół z klasy 3a, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach.
Wyróżnienia otrzymały zespoły:
– Dziewczęta z klasy 3c, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach,
– Motylki, Szkoła Podstawowa SPSK w Modzerowie,
– Niebieskie szafiry, Szkoła Podstawowa SPSK w Modzerowie.
Dyplomy uznania za udział w konkursie otrzymali:
– zespół Power Dance, Szkoła Podstawowa SPSK w Warząchewce,
– zespół Mix Dance, Szkoła Podstawowa SPSK w Warząchewce,
– zespół Giganci, Szkoła Podstawowa SPSK w Warząchewce,
– zespół Koliberki, Szkoła Podstawowa SPSK w Siniarzewie.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i ich opiekunom oraz dziękujemy za wspólną zabawę. Podziękowania kierujemy także wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu dzisiejszego wydarzenia: Dyrektorowi oraz pracownikom GOK w Zakrzewie, Radzie Rodziców, przedstawicielom Wytwórni Premiksów LNB – Panu Marcinowi Lorencowi i Łukaszowi Wodzyńskiemu, a także naszym wspaniałym nauczycielom i Paniom z obsługi.
Do zobaczenia za rok. ❤️