Dzień Ziemi

Dnia 26 kwietnia 2019 r. uczciliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Ochrona zagrożonych gatunków”. Nauczyciel przyrody, p. Agnieszka Pielka, wraz ze swoimi uczniami, przygotowała z tej okazji przedstawienie artystyczne. Na koniec wszyscy, wspólnie, zaśpiewali piosenkę. Dla całej szkoły, został zorganizowany konkurs artystyczny, który polegał na tym, aby wykonać pracę dotyczącą zagrożonych gatunków. Dla klasy IV i VI, został zorganizowany kolejny już Konkurs Przyrodniczy, po hasłem „Przyroda i ja”. W konkursie wzięły udział 3 osobowe drużyny, po jednej z każdej klasy. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy, za wykonane prace plastyczne oraz za wspaniałe wyniki, otrzymane z Konkursu Przyrodniczego. Podziękowania należą się również p. Joannie Sai za oprawę muzyczną.

Agnieszka Pielka

zob. więcej: Dzień Ziemi