DZIEŃ RODZINY W SINIARZEWIE

W niedzielę, 18 czerwca, odbył się zorganizowany przez Szkołę Podstawową SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Festyn Rodzinny.
Gości powitały Pani Dyrektor, Karolina Gralak oraz Przewodnicząca szkolnej Rady Rodziców, Pani Monika Urbańska. Imprezę rozpoczęliśmy przygotowanym przez Koło Teatralne przedstawieniem pt. „O rybaku i rybce”.
Następnie na Dzieci czekała moc atrakcji. Nasi milusińscy oraz goście mogli m.in. skorzystać z różnorodnych animacji i zabaw przygotowanych przez nauczycieli, dmuchańców, zjeżdżalni, stoisk z popcornem, watą cukrową, grilla, pysznych potraw przygotowanych przez lokalne i zaprzyjaźnione KGW, wziąć udział w zabawach sportowych, meczu piłki nożnej, dyscyplinach przygotowanych przez Strażaków, przejażdżek motocyklowych. Każda chętna uczennica i każdy uczeń mógł również tego dnia indywidualnie zaprezentować swój talent przed publicznością. W międzyczasie odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu fotograficzno – scenograficznego i loteria fantowa.
Dziękujemy szkolnej Radzie Rodziców za całoroczną doskonałą współpracę z Dyrekcją i gronem pedagogicznym, wszystkim przyjaciołom, sponsorom i gościom. Naszą Imprezę uświetnili swą obecnością Proboszcz Parafii pw. św. Jakuba Apostoła, Ks. Tomasz Bartkowiak, Proboszcz Parafii świętego Krzyża w Łowiczku, Ks. Dawid Drapała, Wójt Gminy Zakrzewo, Pan Artur Nenczak, Dyrektor CUO w Zakrzewie, Pani Monika Sicińska – Podobieńska, Przedstawiciel organu prowadzącego szkołę – Sekretarz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich – Pani Agnieszka Szczepańska, Sołtys wsi Siniarzewo – Pan Kamil Kochanowski, Druhowie OSP z Siniarzewa, Kolonii Bodzanowskiej i Sinek, Koła Gospodyń Wiejskich z Siniarzewa, Łowiczka i Kolonii Łowiczek.
Przede wszystkim jednak mamy nadzieję, że zaplanowany z myślą o dzieciach i dla dzieci dzień był dla nich miłym, wspaniałym przeżyciem, a dla całych Rodzin okazją do aktywnego spędzenia razem czasu, bo nie ma przecież ważniejszego i piękniejszego środowiska wychowawczego niż Rodzina. ❤️❤️❤️
Do zobaczenia za rok!