DZIEŃ KOBIET

Tradycyjnie, ósmego marca chłopcy i mężczyźni składali życzenia i obdarowywali kwiatkami dziewczynki oraz wszystkie panie pracujące w szkole. Uroczyste świętowanie rozpoczęliśmy podczas porannej modlitwy, polecając opiece Maryi, największej i najpiękniejszej Pani, wszystkie dziewczynki i kobiety. Następnie chłopcy zaprezentowali krótki program artystyczny związany z płcią piękną. W swym przedstawieniu przybliżyli różne typy kobiet, a także przytoczyli ciekawostki związane z imionami pań uczących w naszej szkole. Nie obyło się również bez piosenek i życzeń dedykowanych oczywiście damskiej części widowni. Wszystko to wzbudziło wśród oglądających wielkie zaciekawienie i wywołało mnóstwo radości. Zwieńczeniem uroczystości było obdarowanie pań pracujących w szkole medalami przez szkolny samorząd, zaś wszystkich uczniów występujący chłopcy poczęstowali murzynkami. Serdecznie dziękujemy wszystkim chłopcom za wielkie zaangażowanie w występ, ich rodzicom za pomoc w przygotowanie strojów. Dziękujemy także wszystkim pomagającym w przygotowaniu dekoracji. Opiekunami uroczystości byli pan Dariusz Molenda i pan Łukasz Nowakowski.