Dzień Dziadka i Babci

W dniu 4 lutego 2016r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Uczniowie klas I-III pod kierunkiem wychowawców: Pani Aleksandry Brzezińskiej i Pani Katarzyny Lorenc przygotowały część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenkę, tańczyły oraz wystawiły inscenizację pt. „Rzepka”. Dodatkowo na babcie i dziadków czekały także inne atrakcje.

Uczniowie klas IV-VI pod opieką p. R. Rozpędowskiej przygotowali przedstawienie pt. „Wesele na Kujawach” na motywach sztuki Franciszka Becińskiego. Podczas występu uczniowie nie tylko prezentowali swoje talenty artystyczne, ale również taneczne. „Rzewnym kujawiaczkiem” rozpoczęli przedstawienie najmłodsi uczniowie naszej szkoły, a na koniec uczniowie klas IV-VI zaprezentowali „weselnego kujawiaka”.

Podczas uroczystości nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dziadkowie zostali również obdarowani upominkami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.