„Dzień Babci i Dziadka”

W poniedziałkowy zimowy poranek, 22 stycznia, w naszej szkole odbyła się niezwykle radosna i zarazem wzruszająca uroczystość. Otóż wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3, wraz ze swoimi wychowawczyniami, postanowili ugościć w murach szkoły kochane Babcie i Dziadków.
Spotkanie rozpoczęło się od powitania. Pani Wicedyrektor, Dorota Polaszewska, pozdrowiła wszystkich przybyłych gości oraz zaprosiła ich do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez naszych uczniów. Każda z grup przedszkolnych i klas zaprezentowała swoje umiejętności od tanecznych po recytatorskie, ale również i wokalne. Babcie i Dziadowie nagradzali każdy występ gromkimi brawami za tak wielkie zaangażowanie włożone przez wnuczęta w naukę kroków czy tekstów piosenek lub wierszy.
Po zakończonych występach każdy wnuczek i wnuczka pobiegł z prezentem oraz życzeniami do swoich ukochanych Dziadków. Było mnóstwo buziaków, przytuleń i co ważne – dużo wzruszeń. Kiedy już wszystkie dzieci rozdały prezenty, wtedy wspólnie ustawiły się na scenie i zaśpiewały jeszcze raz dla swoich dziadków życzenia, ale w języku angielskim.
Na koniec Pani Dyrektor, Karolina Gralak, zabrała głos i podziękowała wszystkim dzieciom za ich występ, Babciom i Dziadkom za przybycie, podkreślając fakt, że Dziadkowie są w naszym życiu „niezastąpieni”.
Po zakończonej uroczystości wszyscy uczestnicy udali się na słodki poczęstunek. Było nastrojowo i dało odczuć się jak ogromna miłość łączy wnuczęta z ich kochanymi dziadkami.🥰❤❤❤
To był przepiękny początek nowego tygodnia.
Z tego miejsca jeszcze raz pragniemy złożyć wszystkim Dziadkom i Babciom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu, wielu łask Bożych oraz aby wasza pogoda ducha i miłość do wnucząt pogłębiały się jeszcze mocniej z każdym dniem. ❤️