CUDA, CUDA OGŁASZAJĄ! – ORSZAK TRZECH KRÓLI 2020

6 stycznia 2020r. nasza Wspólnota szkolna, we współpracy z siniarzewską Parafią oraz Gminą Zakrzewo, uroczyście obchodziła Święto Trzech Króli. Po Mszy Świętej, odprawionej przez ks. Proboszcza, Tomasza Bartkowiaka, Orszak ruszył do szkoły, gdzie uczniowie ze Szkolnego Koła Teatralnego z klas starszych zaprezentowali część artystyczną. Uwspółcześniona wersja wydarzeń, które miały miejsce 2019 lat temu, w Betlejem, trafiła do widzów, a młodych aktorów nagrodzono gromkimi brawami. Gmina Zakrzewo oraz nasza szkolna Rada Rodziców zapewniły wszystkim gościom ciepły posiłek oraz słodkości. Orszak Trzech Króli w bieżącym roku organizowali: p Agnieszka Kamińska (oprawa Mszy Świętej, dekoracje), p Karolina Gralak (scenariusz przedstawienia, przygotowanie aktorów), p Dariusz Molenda (scenariusz przedstawienia, przygotowanie aktorów, dekoracje), p. Łukasz Nowakowski (scenariusz przedstawienia, dekoracje), p. Joanna Saja (oprawa muzyczna przedstawienia, stroje aktorów).

zob. więcej: Orszak Trzech Króli 2020