Choinka szkolna

13 stycznia 2022r., tuż po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią, Rada Rodziców zorganizowała choinkę szkolną połączoną z balem karnawałowym. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III rozpoczęli zabawę o godzinie 13.00. Dzieci zamieniły stroje szkolne na kostiumy strażaków, policjantów i ulubionych postaci z bajek. Odbył się również konkurs na najpiękniejszy strój. Zwieńczeniem tej części zabawy była wizyta św. bp. Mikołaja, który przyniósł upominki dla dzieci przygotowane przez Radę Rodziców.

Od godz. 16.00 sala zapełniła się uczniami ze starszych klas. Zorganizowano liczne konkursy, między innymi taniec na gazetach, konkursy z krzesłami i balonami. Przygotowano również poczęstunek. Dzieci mogły poczęstować się watą cukrową pod opieką reprezentantów Rady Rodziców. „Starszaków” odwiedził również gość specjalny w postaci św. bp. Mikołaja.

zob. więcej: Choinka szkolna gr. młodsza 

zob. więcej: Choinka szkolna gr. starsza